مشکلات کامپیوتری

چالش هفتگی

چالش های هفتگی الورایانه چیست؟

چالش برنده شو الورایانه یک رویداد هفتگی می باشد که در ابتدای هر هفته یک سوال توسط تیم فنی الورایانه در یکی از حوضه های رایانه، موبایل، اینترنت و ... طرح گردیده و شرکت کنندگان در طول هفته می توانند پاسخ سوال مربوطه را از طریق وب سایت الو رایانه با ما در میان بگذارند.


شما از قبل برنده اید!

تمامی شرکت کنندگان چالش بدون قرعه کشی و صرف نظر از پاسخی که داده اند مشمول ۳۰ درصد تخفیف در خدمات مشاوره ای الو رایانه خواهند شد.

قرعه کشی و جوایز هفتگی

پاسخ های ارسالی شرکت کنندگان در طول هفته توسط تیم فنی الورایانه بررسی و در پایان هفته یکی از دوستانی که پاسخ صحیح را برای ما ارسال کرده به قید قرعه جایزه نفیسی تعلق خواهد گرفت. قرعه کشی هفتگی به صورت زنده از صفحه اینستاگرام شرکت با شناسه alorayaneh قابل رویت می باشد.

رویداد بزرگ الو رایانه

چالش های هفتگی هر کدام دارای یک امتیاز است و شرکت کنندگانی که پاسخ صحیح ارسال میکنند امتیاز چالش را نیز دریافت خواهند نمود. مجموع امتیازات هر شرکت کننده امتیاز نهایی وی را برای شرکت در قرعه کشی پایان سال الو رایانه مشخص می کند. در رویداد بزرگ الورایانه که در پایان سال انجام میشود هدیه نفیسی به قید قرعه به خوش شانس ترین شرکت کننده چالش های هفتگی الورایانه تعلق خواهد گرفت.

تعریف عنوان چالش
عنوان چالش توسط تیم فنی الورایانه به صورت هفتگی تعریف می شود. این سوالات با توجه به نیازهای عمومی افراد در استفاده از سخت افزارهای و نرم افزارهای الورایانه، موبایل و ... طراحی و تعریف می شود
انتشار چالش
چالش ها به صورت هفتگی و در روزهای چهارشنبه هر هفته در وب سایت الورایانه قرار می گیرد و از طریق پیامک، ، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام الورایانه به اطلاع شرکت کنندگان می رسد.
ارسال پاسخ توسط شرکت کنندگان
شرکت کنندگان حداکثر تا دوشنبه هر هفته، پاسخ های خود را از طریق فرم مربوطه ارسال می کنند ، که این فرم با کلیک بر روی پوستر هر چالش (www.alorayaneh.ir/Challenge2) قابل مشاهده می باشد
ارزیابی پاسخ ها
پاسخ های ارسال شده توسط تیم فنی الورایانه مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد و افراد شرکت کننده در دو بخش پاسخ دهنده های درست و نادرست دسته بندی می شوند.
اعلام نتایج برندگان چالش
مراسم اعلام نتایج هر چالش در روزهای پنج شنبه هر هفته از ساعت 10 الی 11 به صورت لایو در صفحه اینستاگرامی الورایانه به نشانی alorayaneh پخش می شود و در این مراسم ضمن اعلام پاسخ درست سوال، فرآیند قرعه کشی از میان شرکت کنندگانی که پاسخ درست داده اند انجام می شود و حداکثر 5 نفر در هر چالش به عنوان برنده انتخاب می شوند.
جمع آوری امتیازات و اعطای هدایا
همه شرکت کنندگان در هر چالش از 30 درصد تخفیف در هر هزینه مکالمات بهره می گیرند که از زمان ارسال پاسخ تا مدت یک ماه قابل استفاده خواهد بود.
قرعه کشی بزرگ الورایانه
قرعه کشی بزرگ الورایانه هر سه ماه یک بار برگزار میگردد که در آن به یک نفر از شرکت کنندگان که بیشترین امتیاز را کسب کرده است ، به قید قرعه جایزه نفیسی اهدا می شود. همچنین بر اساس قرعه کشی به 2 نفر از شرکت کنندگان در چالش های هفتگی نیز جوایز ارزشمندی به رسم یادبود تقدیم می شود
حضور در باشگاه مشتریان الورایانه
در نهایت همه افراد می توانند از طریق شرکت در چالش های هفتگی، به عضویت در باشگاه مشتریان الورایانه درآیند و از خدمات ویژه آن بهره بگیرند.
شروع چالش


الو رایانه در رسانه های اجتماعی ...

9099072859021-51077

بازدید منحصر به فرد: 129670