الو رایانه

آموزش بلاک کردن سایت ها در گوشی

  • تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
  • بازدید : 2,006
  • نظرات : بدون ديدگاه
آموزش بلاک کردن سایت ها در گوشی

آموزش بلاک کردن سایت ها در گوشی

اگر بخواهید برخی سایت ها را بلاک کنید تا به آن دسترسی نداشته باشید می تواند دلایل خاصی داشته باشد. شاید سایت مورد نظر از جمله سایت های زرد بوده که در اغلب نتایج جستجوی شما نمایش داده می شود اما هیچ گونه محتوای مفیدی که شما را به هدف برساند ندارد، یا اینکه، شاید سایتی دارای محتوایی است که می خواهید آن را از دسترس فرزند خود دور نگه دارید. البته مطمئن هستم که شما هم می توانید دلایل زیادی برای بلاک کردن سایت های خاص برای ما بر شمرید که می توانید از طریق بخش نظرات علت های منطقی خود را با ما در میان بگذارید اما این کار واقعا چگونه امکان پذیر است؟ در نسخه تحت وب (بر روی (pcاین کار را از طریق افزونه های مرورگر انجام می دهند اما در موبایل و تبلت باید  توسط اپلیکیشن ها این کار را انجام دهیم و بدین ترتیب در ادامه مطلب شما را با یکی از  این برنامه ها آشنا میکنیم:

 

اگر برای سوالات کامپیوتری و موبایل مشکلی دارید می توانید باشماره تماس

  ۹۰۹۹۰۷۱۰۲۷ یا ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۹ از طریق تلفن ثابت

تماس گرفته و با کمک کارشناسان الو رایانه مشکل خود را رفع نمایید.

اگر با تماس از طریق تلفن ثابت مشکلی دارید و یا قصد تماس از تلفن همراه را دارید اینجا کلیک کنید

 

در ادامه با ما همراه باشید:

برنامه BlockSite:

۱٫در ابتدا باید برنامه BlockSite  را از نصب و دانلود کنیم برای اینکار ابتدا باید وارد Play Store  خود را باز کنید و در قسمت که می توان جستجو کرد BlockSite را جستجو کنید و در نتیجه های آمده برنامه ای را دانلود کنید که تصویر آن را در بالا مشاهده کردید.

۲٫ بعد از پیدا کردن صفحه مربوط به برنامه گزینه install را لمس کنید تا برنامه شروع به نصب کند و صبر کنید تا نصب آن تمام شود  و گزینه باز کردن برنامه برای شما ظاهر می شود . آن را لمس کنید تا وارد محیط برنامه بشوید.

۳٫ برنامه BlockSite را باز کنید. در کشوی برنامه های خود می توانید آیکون نارنجی سفید این برنامه را مشاهده کنید. اگر در Play Store هستید و به تازگی برنامه را دانلود کرده اید روی دکمه ی سبز رنگ “Open” ضربه بزنید.

۴٫ روی Enable ضربه بزنید. هنگامی که برنامه را باز می کنید دکمه ی سبز رنگ enable را در پایین صفحه مشاهده خواهید کرد. با این کار امکان تنظیم مجوز ها به شما داده می شود و می توانید با استفاده از این برنامه وب سایت های مورد نظر خود را بلاک کنید.

۵٫ روی Got it ضربه بزنید. این گزینه در پایین پنجره قرار دارد. این پنجره چگونگی فعال کردن قابلیت دسترسی را به شما توضیح می دهد. تنظیمات دسترسی برای شما باز خواهد شد.

۶٫ روی BlockSite ضربه بزنید. این گزینه در پایین منوی تنظیمات دسترسی و زیر عنوان “Service” قرار دارد.

۷٫دکمه رو لمس کنید و آن را به حالت On  یا روشن تغییر دهید .اگر دکمه به رنگ خاکستری باشد دسترسی BlockSite غیر فعال می باشد . اگر دکمه به رنگ سبز باشد دسترسی BlockSite فعال خواهد بود.

با این کار پنجره ی جدیدی برای شما باز خواهد شد

۸٫ روی Ok ضربه بزنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست پنجره قرار دارد. با این کار به BlockSite اجازه ی نظارت به برنامه ها و سایت هایی که از آنها استفاده می کنید را داده اید.

به برنامه ی BlockSite بازگشت داده خواهید شد. ممکن است از شما رمز عبور تلفن یا اثر انگشت شما درخواست شود.

۹٫ روی + ضربه بزنید. این دکمه ی سبز رنگ در گوشه ی سمت راست برنامه قرار دارد.

۱۰٫ آدرس وب سایت را وارد کنید. آدرس اصلی وب سایتی که می خواهید آن را مسدود کنید, وارد کنید. به عنوان مثال اگر می خواهیدیوتیوب را مسدود کنید, آدرس زیر را وارد کنید.

youtube.com

روی ضربه بزنید. این علامت در سمت راست صفحه قرار دارد. با این کار همه ی آدرس هایی که به این برنامه اضافه کردید مسدود خواهند شد. اگر شما یا هر شخص دیگری بخواهد وارد این سایت شود با پیام the site has been blocked مواجه خواهد شد.

اگر می خواهید سایتی را از بلاک خارج کنید, BlockSite را باز کنید و روی سطل زباله ی کنار آدرس سایت ضربه بزنید.

شما هم چنین می توانید وب سایت هایی که محتوای مخصوص بزرگسالان ارائه می کنند را با انتخاب “Block Adult Websites” بلاک کنید.

 

 

 

اگر برای سوالات کامپیوتری و موبایل مشکلی دارید می توانید باشماره تماس

  ۹۰۹۹۰۷۱۰۲۷ یا ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۹ از طریق تلفن ثابت

تماس گرفته و با کمک کارشناسان الو رایانه مشکل خود را رفع نمایید.

اگر با تماس از طریق تلفن ثابت مشکلی دارید و یا قصد تماس از تلفن همراه را دارید اینجا کلیک کنید

 

 

انتشار با ذکر منبع بلامانع می باشد

written by: alorayaneh

 

 

 

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه