الو رایانه

آموزش دوربین های مداربسته داهوا – بخش اول

  • تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۴۰۰
  • بازدید : 398
  • نظرات : بدون ديدگاه
آموزش دوربین های مداربسته داهوا – بخش اول

آموزش دوربین های مداربسته داهوا

شرکت فناوری داهوا، یکی از شرکت های بزرگ در حیطه ی دوربین های مداربسته در بازار جهانی می باشد و بخش از عظیمی از بازار را به خود اختصاص داده، قطعا کاربران بسیاری در جست و جو اطلاعات اولیه برای راه اندازی دستگاه خود هستند. در این مقاله به موضوع آموزش دوربین های مداربسته داهوا می پردازیم.

 

آموزش دوربین های مداربسته داهوا و راه اندازی اولیه دستگاه ذخیره ساز

شرایط نصب فیزیکی

استفاده از تغذیه مناسب

تغذیه دستگاه ذخیره ساز خود نقش مهمی در کارایی موثر محصول را داراست، که بنا به مدل و سری محصولات، به تغذیه های متفاوتی نیاز دارند. به صورت کلی بهتر است تغذیه ی مجزا از آداپتور مرکزی تهیه کنید، دستگاه های ذخیره ساز، بر اساس تعداد کانال ها، فن های داخل کیس، تعداد هاردهای متصل به دستگاه، نوع پردازنده مرکزی و سایر قطعات الکترونیکی نیاز به آداپتور با میزان آمپر متفاوتی می باشند.

 

قرار دادن دستگاه ذخیره ساز در جای مناسب

قرار دادن دستگاه ذخیره ساز در جای امن، مطمئن و خارج از دید اشخاص به شما در حفظ تصاویر و اطلاعات محرمانه ی محیط کار، منزل و یا محیط مورد نظر خود کمک می کند.

تنظیمات اولیه

انتخاب رمز و الگو مناسب

در ابتدای راه اندازی دستگاه ذخیره ساز NVR و DVR داهوای خود، می بایست یک رمز عبور حداقل ۸ کاراکتر و ترکیب حروف، عدد و… را تعیین کنید تا از دستبردهای اینترنتی و دسترسی افراد غیر مجاز به دستگاه ذخیره ساز داهوای خود پیشگیری کنید. پس می توان آموزش دوربین های مداربسته داهوا را موضوع مهمی تلقی کرد .

 

در دستگاه های ذخیره ساز جدید داهوا، قابلیت تعیین الگو اضافه شده است که می توانید یک الگو مناسب به منظور دسترسی سریع تر به منو دستگاه ذخیره ساز داهوای خود، داشته باشید.

تنظیم ایمیل بازیابی رمز

این ایمیل به شما کمک می کند تا در صورت فراموشی رمز دستگاه ذخیره ساز داهوا خود، با صرفه جویی در زمان و در کوتاه ترین زمان ممکن، بازیابی رمز را انجام دهید.

تنظیمات زمان، تاریخ و شبکه

با توجه منطقه مکانی و ساعت رسمی محل زندگی خود می توانید، زمان را تنظیم کنید، تنظیم زمان به شما در دسترسی درست و کامل به بازپخش در زمان مورد نظر شما کمک خواهد تا در هنگام بازبینی وقایع در جست و جوی فایل با مشکل مواجه نشوید.

 

برای تنظیم انتقال تصویر، می بایست تنظیمات لازم در قسمت شبکه ( شامل تنظیم آی پی دستگاه، تنظیمات DNSو Default Gateway )را اعمال کنید و از ارتباط فیزیکی شبکه دستگاه DVR یا NVR داهوای خود با مودم اطمینان حاصل نمایید.)

 

 


 

مقالات مرتبط

دوربین مدار بسته

استفاده از خروجی ضبط شده در تلوزیون های lg webOs

نحوه بکاپ گیری از ویندوز سرور و بازگردانی آن

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
الو رایانه