الو رایانه

اضافه کردن افزونه به مجموعه آفیس

  • تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • بازدید : 5,253
  • نظرات : بدون ديدگاه
اضافه کردن افزونه به مجموعه آفیس

اضافه کردن افزونه به مجموعه آفیس

افزونه چیست؟

افزونه ها برنامه های کاربردی هستند که برای امکانات به کار می رود. در اصل افزونه ها باعث سریع تر شدن و بالا رفتن کارایی کاربران میشود،اما در بعضی از مواقع این افزونه ها باعث کم شدن کارایی و یا به مشکل خوردن کاربران میشود، در این مقاله روش فعال کردن و غیر فعال کردن افزونه های نصب شده بر روی برنامه های مجموعه آفیس را به شما آموزش بدهیم.

فعال سازی افزونه ها در آفیس

در دنیای ورد، تعداد زیادی افزونه ایرانی و خارجی گوناگون وجود دارند که تنها دسترسی به آن ها از طریق وبسایت ها یا فروشگاه آفیس مایکروسافت ممکن می شود. فقط کافی به وبسایت بروید و از میان بیشمار افزونه گوناگون بخش «Add-in»، موردی را که به دنبالش هستید پیدا کنید و با کلیک روی کلید «Add» آن را به ورد بیافزایید.

از وردهای به روزتر مانند ورد ۲۰۱۶ استفاده کنید، دیگر نیازی به انجام این مراحل ندارید. شما خیلی راحت می توانید از طریق تب «Insert» به بخش فروشگاه با کلیک روی کلید «Store» دست پیدا کنید.از طرف دیگر بسیاری از این افزونه ها برای خود وبسایتی دارند که با مراجعه به هر یک، لینک دانلود فایلشان در اختیارتان قرار می گیرد. این روش خصوصا برای نصب افزونه های ایرانی که اغلب نمی توان آن ها را در فروشگاه آفیس پیدا کرد، به شدت پیشنهاد می شود.

 

غیرفعال سازی افزونه ها در آفیس

یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس را اجرا کنید . ما outlook 2013 را انتخاب میکنم .

حال باید مطابق شکل وارد قسمت “File”بشوید و از آنجا بخش “option” را انتخاب کنید.

اضافه کردن افزونه به مجموعه آفیس

قسمت option باز کنید. همانطور که مشاهده می کنید تنظیمات در سمت چپ برنامه قرار دارد . وارد قسمت”add-ins” شوید . در قسمت Active Application Add-in  می توانید افزونه هایی که بر روی برنامه نصب شده است را مشاهده کنید . برای غیر فعال کردن هر کدام از آنها کافیست با موس افزونه را انتخاب کرده و پایین صفحه از لیست کشویی گزینه Manage گزینه Disabled Item را انتخاب و با کلیک بر روی کلید Go برنامه را غیر فعال نماید

برای ۴ روش تبدیل فایل پی دی اف (pdf) به ورد (word) | تبدیل پی دی اف به ورد بدون بهم ریختگی مطالعه کنید

[تعداد: 1    میانگین: 2/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
الو رایانه