الو رایانه

انتقال SMS از اندروید به اندروید دیگر

انتقال SMS از اندروید به اندروید دیگر

انتقال SMS از اندروید به اندروید دیگر

 

اگر شما جزء افرادی هستید که اس ام اس های مهمی دریافت می کنید یا پیامک های شما دارای اهمیت می باشند و می خواهید از اس ام اس های گوشی اندرویدی خودتان بکاپ داشته باشید یا حتی تصمیم به انتقال اس ام اس به گوشی جدید دارید این مقاله به شما اختصاص دارد. حتما می پرسید نحوه بکاپ گرفتن از اس ام اس در اندروید چگونه است؟ برای دریافت بکاپ از اس ام اس های درون گوشی اندروید باید از چه برنامه ای استفاده کنیم؟ در این مقاله از الورایانه می خواهیم روش های مختلف برای گرفتن بکاپ از اس ام اس های گوشی اندروید را بررسی و به شما آموزش دهیم.

 

 

اولین نگرانی که هنگام فکر کردن برای گرفتن یک تلفن جدید به ذهن شما خطور می کند مربوط به گزارش ها و پیام های تماس شما خواهد بود. نحوه انتقال همه چیز به تلفن جدید از تلفن قدیمی ، به عنوان یک علامت سؤال بزرگ در پیش روی شما قرار خواهد گرفت. اما دیگر نگران نباشید، ما راه حل مناسب را در اینجا برای شما بیان کرده ایم. برای یادگیری نحوه انتقال sms به گوشی دیگر به ادامه مقاله بروید.

 

توجه : قبل از هرکاری اطمینان حاصل کنید که هر دو تلفن فرستنده و گیرنده به یک شبکه WiFi وصل شده اند.

مراحل انتقال sms به گوشی دیگر

مرحله ۱

 • اول از همه ، برنامه SMS Backup & Restore را از طریق Google Playبر روی هر دو تلفن فرستنده و دریافت کننده نصب کنید.

 

 

مرحله ۲

 • پس از نصب ، برنامه را از طریق هر دو دستگاه با کلیک بر روی نماد آن راه اندازی کنید.

 

 

 

مرحله ۳

اکنون تلفنی را که می خواهید گزارش تماس و پیام ها را از آن انتقال دهید ، بگیرید. بر روی دکمه Transfer کلیک کنید. بر روی گوشی گیرنده هم همین گزینه را بزنید.

 

 

مرحله ۴

 • اکنون در تلفن ارسال کننده ، روی دکمه ای که می گوید Send from this phone کلیک کنید . در تلفن گیرنده ، روی دکمه ای که می گوید Receive on this phone لمس کنید .

 

 

 

 

 

مرحله ۵

 • اکنون فرستنده اسکن دستگاه های مجاور را شروع می کند. گیرنده شروع به جستجوی دعوت نامه از فرستنده می کند. هنگامی که نام گیرنده در دستگاههای نزدیک فرستنده ظاهر شد ، روی آن کلیک کنید.

 

 

 

 

مرحله ۶

 • ارسال کننده اکنون دعوت نامه ای را برای گیرنده ارسال می کند. گیرنده باید با کلیک کردن بر روی دکمه Accept ، دعوت نامه را بپذیرد.

 

 

 

 

مرحله ۷

 • در تلفن ارسال کننده بر روی Transfer text messages and call logs from the current state of your phone لمس کنید. تلفن گیرنده اکنون برای انتقال از طریق تلفن فرستنده آماده می شود.

 

 

 

 

 

مرحله ۸

 • اکنون در تلفن ارسال کننده پشتیبان گیری از گزارش های تماس و پیام ها شروع می شود. در همین حال ، شما باید بر روی دکمه Accept and Restore در دستگاه گیرنده کلیک کنید.

 

 

 

مرحله ۹

 • در دستگاه گیرنده باید برنامه پشتیبان گیری و بازیابی پیام کوتاه را به عنوان برنامه پیام رسانی پیش فرض تنظیم کنید. بعدا می توانید آن را تغییر دهید. بنابراین هنگامی که کادر هشدار زیر در دستگاه گیرنده نشان داده شده است ، روی دکمه Ok کلیک کنید.

 

 

 

مرحله ۱۰

 • در مرحله بعدی ، هنگامی که از شما خواسته شد برنامه پیام رسانی پیش فرض را تغییر دهید ، روی گزینه Yes کلیک کنید.

 

 

 

مرحله ۱۱

 • ارسال کننده اکنون انتقال را شروع می کند.

 

 

 

 

مرحله ۱۲

 • پس از اتمام کار ، فرستنده پیام موفقیت را همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است نشان می دهد.

 

 

 

مرحله ۱۳

 • دستگاه دریافت کننده شروع به بازیابی گزارش های تماس و پیام ها خواهد کرد. بنشینید و استراحت کنید. این عملیات ممکن است کمی طول بکشد.

 

 

 

دیگر نگران خرید تلفن جدید نباشید. شما تمام اطلاعات خود را در عرض چند ثانیه در تلفن جدید خود خواهید داشت. امیدوارم مقاله مفید واقع شده باشد اگر در مورد هر یک از مراحل شک و تردید دارید ، لطفاً نظر خود را ارسال کنید. . خوشحال میشیم که کمک کنیم با ترفندها ، نکات و آموزش های بیشتر همراه باشید.

 


 

مقالات مرتبط

چگونه بر روی sms بانک قفل بگذاریم

طریقه استعلام مالکیت سیمکارت

درخواست پیامک رمز دوم پویا چیست و چگونه فعال می‌شود؟

معرفی برنامه AirDroid و نحوه استفاده از آن

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه