الو رایانه

گوشی های Note 8 بعد از تخلیه شارژ دیگر روشن نمی شوند

  • تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۳۹۶
  • بازدید : 2,156
  • نظرات : ۱
گوشی های Note 8 بعد از تخلیه شارژ دیگر روشن نمی شوند

گوشی های Note 8 بعد از تخلیه شارژ دیگر روشن نمی شوند

 

  • این مشکل ظاهرا بعد از تخلیه کامل باتری رخ می دهد
  • شرکت سامسونگ از این مشکل مطلع است و ظاهرا در حال تعویض دستگاه های معیوب بصورت موردی می باشد

الو رایانه

بیش از یک سال از شکست زود هنگام Galaxy Note 7 می گذرد که علت آن باطری های معیوبی تشخیص داده شد که منجر به انفجار گوشی های متعددی گردید.

در این فاجعه خسارات جبران ناپذیری به برند Note وارد شد و سامسونگ این غول کره ای را مجبور به بازنگری در فرایند تولید و کنترل کیفیت باطری های خود نمود.

از آن موقع، Galaxy S8,S8 Plus و از همه مهمتر Note 8 توسط طرفداران و منتقدان به شدت ستوده شدند و با توجه به فروش چشم گیری که داشتند تا کنون مشکل جدی باطری حداقل در ابعاد افتضاح Note 7 گزارش نشده است.

اگرچه اینبار مشکل به اندازه دفعه قبل خطرناک نیست، اما ظاهرا سامسونگ با مشکل باطری دیگری در حال دست و پنجه نرم کردن است. برخی از کاربران Galaxy Note 8 از عدم شارژ گوشی های خود خبر دادند.

گزارشات

بنا به گزارش تعدادی از کاربران انجمن سامسونگ این مشکل تنها زمانی حادث می شود که شارژ گوشی به ۰ درصد رسیده و گوشی آن ها خاموش می گردد.

در این لحظه، این دستگاه ظاهرا دیگر قادر به شارژ مجدد نبوده و کاملا بلا استفاده خواهند شد. بنابر گزارشات حتی LED شارژ این گوشی نیز دیگر روشن نمی شود.

حتی یکی از کاربران فیلمی تهیه کرده که در آن تلاش بی فایده ای برای احیای گوشی خود می کند. بسیاری از کاربران نیز سعی داشته اند تا با تعویض شارژر و کابل آن اقدام به روشن کردن گوشی در حالت Safe Mode نمایند که تمامی این تلاش ها بی فایده گزارش شده است.

خوشبختانه سامسونگ در اکثر موارد پاسخگو بوده است. در انجمن کاربران سامسونک مسئولی با نام کاربری SamsungMel از مشتریان خواسته که گوشی های معیوب خود را برای تعویض به خدمات پس از فروش عودت دهند.

وی افزود ” این مشکل بخصوص در مورد گوشی Note 8 مساله قابل احمالی نبوده و قطعا شرکت قصد برطرف کردن فوری آن را خواهد داشت.”

گوشی های Note 8 بعد از تخلیه شارژ دیگر روشن نمی شوند

همچنین شاید دوست باشید بخوانید: نقد و بررسی تخصصی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus

این مشکل تنها زمانی حادث می شود که شارژ گوشی به ۰ درصد رسیده و گوشی خاموش می گردد.

تشخیص ابعاد و پراکندگی این مشگل در این مرحله کار دشواری است اما سامسونگ قطعا به سرعت در تلاش برای شناسایی علت و راه حل آن خواهد بود تا نگرانی های مشتریان خود را تسکین داده  و شک و شبهه ها در زمینه بروز فاجعه دیگری مبنی بر فروش گوشی با باتری های معیوب را از بین ببرد.

این مشکل گریبان برخی از مشتریان شرکت های اپراتور موبایل شناخته شده مانند Verizon، Sprint و T-Mobile را نیز گرفته و همگی آن ها در فضای مجازی از بروز این مشکل گلایه کرده اند.

  • اگر گوشی Note8 شما نیز با چنین مشکلی روبرو شده، در قسمت نظرات ما را مطلع کنید

الو رایانه

برخی از گوشی های Note 8 سامسونگ بعد از تخلیه شارژ دیگر روشن نمی شوند

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه