الو رایانه

ثبت شماره شبا سهام عدالت – الو رایانه

  • تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  • بازدید : 4,146
  • نظرات : ۲
ثبت شماره شبا سهام عدالت – الو رایانه

ثبت شماره شبا سهام عدالت

 

اگر قصد ثبت نام در سامانه سهام عدالت را دارید پیش از شروع ثبت نام عمایات ثبت نام یکسری اطلاعات ضروری را فراهم  کنید تا مراحل را به سرعت و بدون فوت وقت انجام دهید.

یکی از این  اطلاعات مورد نیاز شماره شبا می باشد که به دو روش معمول قابل فراهم کردن است :

 

روش اول:

اگر بانک مورد نظر شما یکی از بانک هایی باشد که در سامانه شبا ثبت شده باشد شما میتوانید با مراجعه به دفترچه حساب خود و مشاهده اطلاعات مربوط به صاحب حساب که معمولا در صفحه اول قرار دارد شماره شبا را پیدا کنید.

این شماره با حروف انگلیسی IR   شروع میشود با یکسری از اعداد متوالی ادامه پیدا می کند.

 

روش دوم:

شما همچنین می توانید برای دریافت شماره شبا خود به پایگاه اینترنتی بانک مورد نظر خود مراجعه کرده و با ورود اطلاعاتی که از سمت پایگاه مورد نظر خواسته می شود به شماره شبای خود دسترسی پیدا کنید .

بانکها و موسسات اعتباری شامل تجارت، رفاه، سپه، صادرات، ملت، ملی، شهر، توسعه صادرات، صنعت و معدن، کشاورزی، مسکن، پست بانک، توسعه تعاون، آینده، گردشگری، سینا، ایران زمین، حکمت ایرانیان، انصار، سامان، کارآفرین، پارسیان، اقتصاد نوین، سرمایه، پاسارگاد، قرض الحسنه مهر ایران، دی، ایران و ونزوئلا، قرض الحسنه رسالت، قوامین، خاورمیانه، موسسه اعتباری ملل(عسگریه) و موسسه اعتباری کوثر و موسسه اعتباری توسعه قابل استفاده در این سامانه می باشند.

اگر هر گونه سوالی در زمینه ثبت شماره شبا برای سهام عدالت دارید میتوانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۰۲۷ تماس بگیرین مشاورین الو رایانه (مرکز حل مشکلات تلفنی کامپیوتری) آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

 

لینک های مرتبط

بسته حمایتی دولت، از سیر تا پیاز

سود سهام عدالت – سهام عدالت ۹۷

 

 

[تعداد: 114    میانگین: 2.2/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه