الو رایانه

ثبت نام در سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

  • تاریخ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بازدید : 7,649
  • نظرات : ۱
ثبت نام در سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

ثبت نام در سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

سامانه بیمه تامین اجتماعی یکی از سامانه هایی است که روزانه بازدید دزیادی دارد و به طور حتم مردم با این سامانه جهت انجام امور خود ائم از ثبت نامه سوابق بیمه تامین اجتماعی و یا سوابق بیمه تامین اجتماعی و … بسیار سروکار دارند. از وقتی که این سامانه دستخوش تغییراتی در ساختار خود شده است شهروندان عزیز برای انجام امور مربوط به سوابق بیمه تامین اجتماعی دچار مشکل شده اند. به همین دلیل الو رایانه مرکز پاشخگویی شبانه روزی به سوالات و مشکلات کامپیوتری مقاله ای آموزشی در این زمینه برای شما عزیزان آماده کرده است.

 

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

در سال های نه چندان دور شهروندان عزیز برای اطلاع از سوابق بیمه تامین اجتماعی خود باید به شعبه  بیمه تامین اجتماعی که در آنجا اقدام به بیمه کردن خود کرده بودن مراجعه میکردند تا بتوانند از سوابق بیمه تامین اجتماعی خود مطلع شوند و طبیعتا این موضوع مستلزم صرف وقت و زمان بسیاری بود. امروزه برای اطلاع از سوابق بیمه تامین اجتماعی دیگر نیاز به مراجعه حضوری به شعب بیمه تامین اجتماعی نبوده و شهروندان عزیز می توانند  از طریق سامانه مشاهده سوابق بیمه که توسط سازمان بیمه تامین اجتماعی راه اندازی شده است اقدام به رویت سوابق بیمه خود کنند. در اوایل راه اندازی این سامانه شهروندان عزیز پس از ورود به سامانه فقط کافی بود که کد بیمه و رمز عبور خود را وارد کنن تا به صورت کامل سوابق بیمه تامین اجتماعی خود را مشاهده کنند. اما از سال ۹۵ به بعد این سامانه دستخوش تغییراتی شده است که کار کردن با این سامانه را کمی متفاوت ساخته است.

 

راهنمای ثبت نام در سایت بیمه تامین اجتماعی

برای ثبت نام در سایت تامین اجتماعی ابتدا باید وارد سایت تامین اجتماعی به نشانی زیر شوید:
https://me.tamin.ir/service/secure/contact-info

بعد از ورود به سایت بالا باید کلی ملی و شماره همراه خود را وارد کنید. حتما دقت کنید اطلاعات خواسته شده را به صورت کاملا دقیق وارد کنید چون چرا که سامانه سوابق بیمه تامین اجتماعی خیلی به این موضوع حساس می باشد. اگر شماره تلفنی که وارد می کنید همان شماره تلفنی نباشد که در سامانه بیمه تامین اجتماعی به نام بیمه شده ثبت شده است سیستم از ورود شما به سامانه سوابق بیمه تامین اجتماعی جلوگیری می کند.

پس از وارد کردن اطلاعات و تایید فرم ،کد تایید برای شما از طریق پیامک به تلفن همراه شما ارسال می شود. شما باید کد تایید مربوطه را در قسمت مشخص شده وارد کنید و ثبت نام را ادامه دهید.
سپس صفحه زیر به شما نشان داده می شود که باید اطلاعات شخصی خود را به درستی و با دقت وارد کنید.سوابق بیمه تامین اجتماعی

 

نکته اول : با توجه به حساسیت سیستم به رمز عبور ، در انتخاب رمز عبور الو رایانه پیشنهاد می کند از الگوی زیر استفاده کنید: ۱۲۳Amir345
نکته دوم: سوالی را انتخاب کنید که جواب آن را به راحتی به خاط بیاورید. این موضوع زمانی به درد شما می خورد که رمز عبورخود را فراموش کرده باشید و نیازمند بازیابی رمز عبور خود باشید. پس از تایید اطلاعاتذکر شده در بالا ، شما می توانید با استفاده از کد ملی خود و رمز عبور وارد سیستم سوابق بیمه تامین اجتماعی خود شوید.

 

” در انتخاب گذرواژه خود باید حتما از یک حرف بزرگ لاتین استفاده کنید “

نحوه مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

برای مشاهده سوابق بیمه‌ای خود وارد سایت بیمه تامین اجتماعی به نشانی زیر شوید:
https://account.tamin.ir/auth/view/login/source/login.jsp
حال با وارد کردن کد ملی و رمز عبوری که در مرحله قبل انتخاب کرده بودید وارد سیستم شوید. پس از ورود به سایت ، صفحه زیر برای شما به نمایش در می آید:

سوابق بیمه تامین اجتماعی

سپس از منوی سمت راست می توانید سوابق خود را به تفکیک و به آسانی مشاهده کنید.

اگر چنانچه موفق به اتمام مراحل گفته شده نشدید و هم چنان در ثبت نام برای سوابق بیمه تامین اجتماعی و یا مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی خود مشکلی دارید می توانید با مرکز الو رایانه برترین مرکز پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری با شماره های ۹۰۹۹۰۷۱۰۲۷ و ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۹ تماس بگیرین تا مشاورین ما به صورت تلفنی مراحل ثبت نام را برای شما انجام دهند

[تعداد: 8    میانگین: 2.4/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه