الو رایانه

رفع مشکل ارور d3dx 31 dll

رفع مشکل ارور d3dx  31 dll

رفع مشکل d3dx9_31.dll

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد هنگامی که میخواهید بازی یا نرم افزار گرافیکی را اجرا کنید با ارور “d3dx9_31.dll” مواجه شوید.در این مقاله از سایت به رفع مشکل d3dx9_31.dll میپردازیم.

 

با الو رایانه همراه شوید تا دلیل و راه حل این مشکل را برای شما بر رسی و آموزش دهیم.

 

در اکثر بازی های رایانه ای برای اجرا به پیش نیاز هایی از قبیل directx  و Microsoft runtimes و dotnet نیاز دارند یعنی در طراحی و برنامه نویسی آنها از این پلاگین ها و برنامه ها استفاده شده است.

directx

 

ارور d3dx9_31.dll و یا ارور های مشابه با اعداد دیگر کاملا مربوط به پیش نیاز directx  می باشد و باید این پیش نیاز به همراه آپدیت مربوطه روی سیستم شما نصب شود، این برنامه نصب بسیار راحتی دارد و به دو  صورت اراءه میگردد.

directx

  • به صورت پکیج کم حجم و اصلی خود سایت شرکت مایکروسافت که این پکیج ابتدا در سیستم شما اجرا می شود و باقی فایل های مورد نیاز خود را دانلود کرده و در سیستم شما نصب می کند، در تمامی مراحل دانلود و نصب شما نیاز به اینترنت خواهید داشت.
  • به صورت پکیج کامل و فشرده که کل فایل ها از قبل دانلود شده و اگر این فایل را در اختیار داشته باشید دیگر نیاز به اینترنت ندارید و به راحتی روی سیستم شما نصب می شود.

 

directx1

 

directx2

 

در نظر داشته باشد این پیش نیاز در تاریخ های مختلف به روز رسانی شده و می شود پس سعی کنید همیشه بالاترین و به روز ترین نسخه آن را دریافت کنید.

diretcx3.3

 

directx12

این پیش نیاز بسته به مدل کارت گرافیکی شما در ورژن های ۱،۲،۳،۴،۵،۶،۷،۸،۹،۱۰،۱۱،۱۲ میباشد و ورژن های که پشتیبانی میشوند البته در سیستم عامل های های ویندوز ۷ به بعد ۹،۱۰،۱۱،۱۲ می باشند.

 

برای بررسی مشکل نصب بازی به این صفحه مراجعه کنید.

برای مشکلات pes به این صفحه مراجعه کنید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه