الو رایانه

روش ها و یا چگونگی تبدیل فایل اکسل به فایل مخاطبین با پسوند vcf

روش ها و یا چگونگی تبدیل فایل اکسل به فایل مخاطبین با پسوند vcf

روش ها و یا چگونگی تبدیل فایل اکسل به فایل مخاطبین با پسوند vcf

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که فایل اکسلی که دارای محتوای شماره تلفن ها و مخاطبین که بخواهید آن را به فایل مخصوص مخاطبین با پسوند vcf  که به تمامی دستگاه ها و نرم افزار هایی که این فایل را پشتیبانی میکنند تبدیل کنید. با الو رایانه همراه باشید تا روش ها و یا چگونگی تبدیل فایل اکسل به فایل مخاطبین با پسوند vcf را به شما آموزش دهیم.

 

برای این کار ابتدا شما باید فایل اکسل را باز کرده و در برنامه اکسل از آن خروجی با پسوند csv   بگیرید یعنی در برنامه اکسل گزینه save as  را زده و در قسمت فایل تایپ گزینه csv  را انتخاب کنید .

پسوند csv در اکسر نرم افزار های مخاطبین پشتیبانی میشود ولی برای پشتیبانی هرچه بهتر نرم افزار های از این قبیل باید به پسوند vcf  نیز تبدیل شود، برای این کار شما نیاز به یک سری نرم افزار دارید که معروف ترین آنها را به شما معرفی میکنیم.

 

  • با استفاده از نرم افزار contacts در ویندوز(در ویندوز های ۸،۸٫۱،۱۰ نا برنامه people)

 

در این روش نیازی به نصب هیچ نرم افزاری ندارید بلکه با استفاده از نرم افزار مخاطبین خود ویندوز میتوانید این کا را انجام دهید،

ابتدا منوی استارت را باز کرده و عبارت contacts  را در منوی استارت سرچ کنید(در ویندوز های ۸،۸٫۱،۱۰  برنامه people) تا این نرم افزار پیدا شود سپس آن را باز کرده و گزینه import  را زده و گزینه CSV (Comma Separated Values) را انتخاب کنید سپس فایل  csv  که از طریق برنامه اکسل ایجاد کردید را به برنامه بدهید  گزینه next را زده وکمی صبر کنید تا تمامی اطلاعات فایل وارد نرم افزار شود و سپس رو گزینه export  کلیک کرده و فرمت Cards (Folder of .vcf Files) را انتخاب کرده و نامی به فایل بدهید و گزینه export  را بزنید.

 

تبدیل اکسل به vcf microsoft windows windows get started

 

 

  • استفاده از نرم افزار رایگان csvtovcard

برای دانلود این نرم افزار کم حج و رایگان به سایت www.csvtovcard.com بروید و این نرم افزار را دانلود و نصب نمایید،

در قسمت اول فایل خروجی اکسل را که پیشتر تهیه کردیم را به نرم افزار بدهید،

قسمت دوم و سوم بسته به نوع خروجی شما به صورت تک فایل که همه مخاطبین را شامل میشود و اینکه هرم مخاب را در یک فایل بریزد به شما دو گزینه میدهد،

پس انتخاب سکی از این دو گزینه و همچنین انتخاب مسیر خروجی فایل روی گزینه convert  کلیک کنید .

 

csv to vcard

  • استفاده از نرم افزار excel to vcard converter

این نرم افزار رایگان نیست ولی به راحتی میتوانید با این نرم افزار این کار را انجام دهید اما به دلیل رایگان نبودن نرم افزار ما راه های قبلی را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

 

excel to vcard

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه