الو رایانه

فیلتر کردن اتوماتیک کامنت حاوی کلمات توهین آمیز در اینستاگرام

فیلتر کردن اتوماتیک کامنت حاوی کلمات توهین آمیز در اینستاگرام

 

 

اینستاگرام امکان فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز را برای برخی از کاربران برتر خود فراهم کرده بود. حال این قابلیت برای تمام کاربران این شبکه اجتماعی ارائه می‌شود. با الورایانه همراه باشید.

 

قابلیت فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز پیش از این و طی تابستان امسال برای برخی از کاربران برتر اینستاگرام ارائه شده بود و ظاهرا بازده آن بسیار مثبت و قابل قبول بوده است. حال اینستاگرام از روز دوشنبه شروع به ارائه این قابلیت برای سایر کاربران معمولی این شبکه اجتماعی کرده است. اما منظور از فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز چیست؟

متاسفانه به وفور دیده می‌شود که اشخاص در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی کامنت‌های توهین آمیزی را ثبت می‌کنند. این موضوع در اینستاگرام هم بسیار زیاد مشاهده شده و چه بسیارند افرادی که در زیر پست‌های مختلف عبارات و کلمات توهین آمیزی را به عنوان کامنت به ثبت می‌رسانند.

تا پیش از این اینستاگرام این اجازه را به کاربران می‌داد تا کامنت‌های توهین آمیز ثبت شده برای پست‌های خود را حذف کنند اما از این پس علاوه بر این ویژگی کاربر قادر خواهد بود که در پروفایل خود کلمات خاصی را به عنوان کلمات نامناسب تعیین کرده و بدین از نمایش کامنت‌های حاوی آن کلمات به طور اتوماتیک جلوگیری به عمل آید.

به این امر اصطلاحا امکان فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز گفته می‌شود.

 

به منظور فعال کردن و استفاده از این قابلیت یک گزینه جدید با عنوان hide inappropriate comments به تنظیمات بخش کامنت اینستاگرام کاربران اضافه می‌شود. ابتدا باید این قابلیت را فعال کنید. سپس باید در فیلد ارائه شده کلمات توهین آمیز یا هر کلمه‌ای که تمایل به فیلتر شدن آن را دارید وارد کنید.

این کلمات را باید با استفاده از علامت کاما (,) از هم جدا سازید. با انتخاب گزینه Done تنظیمات مورد نظرتان ذخیره می‌شوند و از این پس تمام کامنت‌هایی که حاوی یکی از کلمات ثبت شده شما باشند به طور اتوماتیک فیلتر خواهند شد.

  •  در این بخش می‌ توانید هر لغتی که دوست دارید را اعم از فارسی، انگلیسی یا حتی فینگلیش (متون فارسی نوشته شده با حروف انگلیسی) بنویسید و آن‌ ها را با علامت کامای انگلیسی از یکدیگر جدا کنید. مثال: test, zesht, توهین.
  • در صورتی که از ویرگول فارسی استفاده شود، عملکرد صحیحی از این بخش مشاهده نخواهید کرد.

 

 

 


 

مقالات مرتبط

آموزش جامع حل مشکلات استوری در اینستاگرام

چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانیم؟

۷ روش حل مشکل بیرون پریدن و متوقف شدن برنامه اینستاگرام

حل مشکل پخش نشدن ویدیو در برنامه اینستاگرام

آموزش تصویری افزودن موقعیت مکانی (location) در اینستاگرام

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه