الو رایانه

معرفی امکانات برنامه GlassWire نسخه اندروید – بخش دوم

  • تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۴۰۰
  • بازدید : 369
  • نظرات : بدون ديدگاه
معرفی امکانات برنامه GlassWire نسخه اندروید – بخش دوم

در مقاله قبل این برنامه را به شما معرفی کردم حال وقت آن است که با امکانات آن آشنا شوید ، همانطور که اطلاع دارید هر برنامه بزرگی  دارای امکانات بسیار جالب و کارآمد درباره نوع  خود می باشد . شما می توانید با دانستن ویژگی های برنامه از برنامه بهترین و کامل ترین استفاده را بکنید.

امکانات در منوی برنامه

مقدار استفاده یا Usage

در این بخش glasswire می توانید مقدار کلی مصرف خود را مشاهده کنید . در این بخش نیز همانند بخش قبل می توانید طبقه بندی کنید و آنچه را که فقط میخواهید  مشاهده نمایید . در این بخش تمامی مصرف دیتای یک برنامه از ۱KB  تا ۱TB ضبط شده که می توانید مقدار مصرف اپ ها  را مشاهده کنید . با این کار می توانید ببینید که کدام برنامه بیشترین مصرف دیتای شما را همچنین بر حسب مصرف وای فای یا اینترنت خط داشته است و تا بتوانید بر حسب آن تصمیم بگیرید .

مقدار استفاده یا Usage

همانطور که در مقاله قبلی توضیح داده شد این بخش مربوط به طبقه بندی مصرف برنامه ها بر ۲ حسب نوع دیتا (WI-FI یا دیتای موبایل) و زمان طبقه بندی می شود . این منو در بالای برنامه قرار دارد . آنها را مطابق میل خود انتخاب کنید تا بتوانید به آنچه که میخواهید برسید .

در این قسمت DATA می توانید انتخاب کنید که برنامه هایی که فقط از WI-FI  مودم شما  یا گوشی دیگری  استفاده کرده اند نمایش داده شوند و همچنین برنامه هایی که از اینترتا خط شما استفاده کرده اند گوشی شما استفاده کرده اند نمایش داده شوند یا هر دو به صورت همزمان نمایش داده شوند ، در قسمت TIME برنامه یک زمان انتخاب کنید تا از آن زمان به بعد مصرف برنامه ها را مشاهده کنید .

 Data Plane Limit

در این قسمت میتوانید یک سقف برای حجم مصرفی اینترنت خود انتخاب کنید . برای مثال می توانید انتخاب کنید که ۲۰ گیگابایت در ماه می توانم استفاده کنم . پس از استفاده این ۲۰ گیگابایت دیتا ( با هر برنامه ای ) این برنامه به شما هشدار های لازم را میدهد و یا در صورت نیاز با توجه به دسترسی هایش می تواند اینترنت شما را قطع کند .

ALERTS

قطعا اطلاع دارید که هر برنامه هشدار ها و اعلان های مخصوص به خود را نمایش  می دهد که در بالای گوشی قسمت اعلان گوشی  شما ظاهر می شوند . این اعلان ها ممکن از از برنامه هایی همانند یک پیام جدید در واتس اپ یا تلگرام یا اینستاگرام یا … باشد که هرکدام از آنها مقدار کمی دیتا مصرف می کنند و می توانند در آینده تبدیل به حجم بزرگی شوند . در این بخش می توانید آنها را مشاهده کنید ، و آنها را متوقف کنید.


 

معرفی نرم افزار کنترل پهنای باند و مدیریت مصرف اندروید – بخش اول

 


 

مقالات مرتبط

معرفی بهترین برنامه های تشخیص آهنگ اندروید

آموزش مخفی کردن عکس و فیلم و فایل و برنامه در اندروید

معرفی ۵ برنامه تبدیل PDF به عکس برای اندروید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه