الو رایانه

پک هالووین بازی Hitman را برای مدتی محدود رایگان دانلود کنید

پک هالووین بازی Hitman را برای مدتی محدود رایگان دانلود کنید

پک هالووین بازی Hitman را برای مدتی محدود رایگان دانلود کنید

 

استودیو IO Interactive با انتشار یک ویدیو اعلام کرد که کاربران می‌توانند پک هالووین بازی Hitman را برای مدت محدودی به رایگان دریافت کنند.

اگر برایسوالات کامپیوتریو موبایلمشکلی دارید می توانید باشماره تماس

۹۰۹۹۰۷۱۰۲۷یا ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۹از طریق تلفن ثابت

تماس گرفته و با کمک کارشناسانالو رایانهمشکل خود را رفع نمایید.

اگر با تماس از طریق تلفن ثابت مشکلی دارید و یا قصد تماس از تلفن همراه را دارید اینجاکلیک کنید

 

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو IO Interactive، سازنده بازی Hitman، یک پک هالووین را برای کاربران این بازی تدارک دیده است که از ساعت ۱۹:۳۰ در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. پک هالووین بازی Hitman برای مدت محدودی رایگان است و رویدادهای آن در شهر کلرادو اتفاق می‌افتند. از این رو نقشه کلرادو با تمام محتویاتش هم به‌صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

استودیو IO Interactive تاریخ مشخصی را اعلام نکرده است تا کاربران بدانند تا چه زمانی می‌توانند پک هالووین بازی Hitman را به‌صورت رایگان تجربه کنند. از دیگر ویژگی‌های پک هالووین بازی هیتمن،‌ می‌توان به مرحله‌ی Freedom Fighters (اشاره به بازی Freedom Fighters ساخته استودیو IO Interactive در سال ۲۰۰۳) اشاره کرد. همچنین بازیکنان می‌توانند از تمامی قرارها‌ی Escalation و سایر قرار دادهای ویژه بازی استفاده کنند تا قرارداد مخصوص به خودشان را بسازند.

در ادامه مشخص شده است که بازیکنان به ده قرار داد ویژه (Featured Contracts) دسترسی خواهند داشت که با حال و هوای هالووین هم‌خوانی دارند؛ برای مثال در تریلر بازی شاهد شخصیتی هستیم که ظاهر آن، شبیه به Scarecrow است. از آن‌جایی که دسترسی به کلرادو و محتویات آن در بازه زمانی محدودی امکان پذیر است، پس از اتمام رویداد هالووین بازی Hitman، اگر علاقه‌مند به ادامه‌ی پیشرفت در شهر کلرادو هستید، باید اپیزود مربوط به کلرادو را خریداری کنید.

در این میان اشاره کنم که تمامی پیشرفت‌های بازیکنان به نسخه‌ی اصلی بازی Hitman و شهر کلرادو نیز انتقال می‌یابد (برای آن دسته از افرادی که اپیزود مربوط به کلرادو را در گذشته خریداری نکرده بودند). در کنار تمامی موارد ذکر شده، بازیکنان بازی Hitman از طریق پک هالووین این بازی می‌توانند به مرحله کمپین، قراردادهای Escalation، بیش از ۸۰ چالش مختلف و سایر موارد دسترسی داشته باشند. همچنین می‌توانید به صورت کامل به منطقه‌ی ICA Facility دسترسی داشته باشید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه