الو رایانه

چگونه سایت خود را برای رتبه ۱ گوگل سئو کنیم

چگونه سایت خود را  برای رتبه ۱ گوگل سئو کنیم

 

 

برای سئو کردن سایت دو روش وجود دارد. روش اول این است که می توانید به شرکت های سئو مراجعه کنید و از انها تقاضای خدمات سئو بکنید؛ روش دوم هم این است که میتوانید خودتان ترفند هایی را یاد بگیرید که بتوانید وب سایت را به صفحه اول بیاورید. در این مقاله از الورایانه برای افرادی که در دسته دوم قرار دارند،۷ روش اموزش میدهیم که با رعایت این موارد می توانید سایتتان را به اسانی بالا بیاورید.

 

عنوان محتوا

کلمات غنی، کلیدی و با جستجوی بالا را در نوشتن عنوان استفاده کنید. نوشتن یک عنوان جذاب تاثیر مثبتی بر روی سایت شما دارد. یادتان باشد که عنوان طولانی ننویسید.

 

محتوا

نوشتن یک محتوای طولانی و استفاده از تعداد زیادی کلمات کلیدی موجب میشود که رتبه شما در مرور گر ها بهبود بیابد و جزو برترین و معتبر ترین های اینترنت شوید.البته باید محتوای شما به روز باشد ؛ پس سعی کنید هر چند وقت یک بار برای کامل تر کردن مطلب خود وقت بگذارید . استفاده از کلمات کلیدی را در سراسر صفحه خود تکرار کنید .برای عبارت های کلیدی از ابزار های که در دست دارید استفاده کنید تا کاربران رابطه بیشتری با کلمات کلیدی برقرار کند.

 

تگ های ALT

سعی کنید برای رسانه های که در سایت قرار می دهید از تگ های alT و یا توضیحات متن جایگزین استفاده کنید. زمانی که شما از انها بهره گیری کنید به موتور های جستجو این اجازه را می دهید که صفحه شما را بیابد، این امر بسیار مهم است.

 

لینک ها

شما باید تا حد ممکن به کاربر  محتوای اموزشی بدهید. یک وبسایت عالی دارای پیوند های زیادی در متن است. این مورد تاثیر فوق العاده ای در رتبه بندی گوگل دارد.

 

 


 

کلمه کلیدی

کلمات کلیدی را انتخاب کنید و سعی کنید محتوای فوق العاده برای ان بنویسید و بارگذاری کنید تا گوگل متوجه بهترین بودن شما در ان کلمه بشود و با رتبه دادن شما را خوشحال کند و اعتبار سایت تان را بالا ببرد.کلمه کلیدی را دو الی یک بار در پارگراف های ابتدایی و پایانی و دو الی جهار بار در طول متن بنویسید .

 


 

توضیحات متا (دیسکریپشن)

متنی خلاصه و جذاب از محتوایی که دارید بنویسید. سعی کنید جوری با کلمات بازی کنید تا کاربر مجبور بشود که بر روی سایت شما کلیک کند.

برای نوشتن متا معمولا دو جله کافی است. در نظر داشت باشید که گوگل و یا موتور های دیگر شاید اصلا از متایی که شما نوشته اید استفاده نکند، اما شما بهتر است این گزینه را به انها بدهید.

 


 

urL

برای نوشتن این قسمت دو روش در ایران رایج است. بعضی از افراد به فارسی و بعضی دیگر نیز به انگلیسی می نویسند. دو روش مطلوب است اما باید در نظر داشته باشید که نوشتن URL های طولانی تاثیر منفی دارد.

 


 

به روز رسانی

در بالا به اهمیت به روز رسانی اشاره ای کردیم . زمانی که شما سایت را به روز نگه دارید ارتباط قوی را با موتور جستجو برقرار میکنید. پس مطئمن باشید که محتوای شما یک درونمایه تازه و مناسب با نیاز کاربران دارد.

 


 

نشر مطلب معتبر

محتوا را کپی نکنید چرا که الگوریتم پاندا این موضوع را می فهمد و ممکن است گوگل شما را جریمه کند. اگر در محتوا را سئو کنید و تمام موارد را رعایت کنید شما دارای یک محتوای با کیفیت و معتبر هستید که میتوانید جزو موردعلاقه های خوانندگان قرار بیگیرید و همینطور دارای ترافیک سایت بیشوید.

 


مقالات مرتبط

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس(مبتدی)

چگونه مشکل کپشن یا زیرنویس فارسی پست را در اینستاگرام حل کنیم؟

حذف نمایش لایک در آپدیت جدید اینستاگرام

گوگل AMP چیست و چگونه می‌توانید از آن برای وبسایتتان استفاده کنید؟

چرا محتوا برای سئو سایت حیاتی است؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه