الو رایانه

چگونه گوشی و کامپیتر خود را کنترل نماییم ؟

  • تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
  • بازدید : 1,037
  • نظرات : بدون ديدگاه
چگونه گوشی و کامپیتر خود را کنترل نماییم ؟

چگونه گوشی و کامپیتر خود را کنترل نماییم ؟

عموما برای اکثر افراد این اتفاق پیش آمده که شخص نیازی به کنترل سیستمی را دارد که از آن بسیار فاصله دارد. غالبا این خواسته دلایل مختلفی را خواهد داشت دلایلی از قبیل برداشتن فایل که شما نیاز به یک فایل مهمی دارید و میخواهید آنرا برداشته یا ارئه دهید یا در برخی از موارد شما برای اجرا کردن برنامه ای که برای اجرا پروژه خود به سیستم خود نیاز دارید اما با این مشکل نبود سیستم شما مجبور به لغو عملیات خود کرده اید . در بر خی از مواردی هم برای تدوین یک پروژه سیستم دوستتان نیاز به کمکی دارد که شما باید در کنار او باشید تا از روی سیستم وی را راهنمایی کنید و یا حتی زمانی والدین شما نیاز به کمک برای استفاده از سیستم کامپیوتری و حتی موبایل خود دارند و در برطرف کردن مشکل خود ناتوان هستند . برخی از شرکت ها در شرایط ضروری نیاز به بر طرف کردن مشکلات سیستم خود داردند که شخصی که برای برطرف کردن مشکلات نیست و یا ساعاتی از شبانه روز می باشد که مشکل حضور در آن بخش می باشد .

امنیت

حال این سوال برای ما پیش خواهد آمد که آیا زمانی که از برنامه های از راه دور استفاده میشود چه کار هایی میتوان از راه دور انجام داد یا اینکه اطلاعات ما در سیستم خود در امان و امنیت ما تضمین خواهد شد .

همیشه به یاد داشته باشید سهل انگاری در حفظ اطلاعات قوی ترین تدابیر امنیتی را میتواند از بین ببرد پس بهترین کاری که میتوان انجام داد در مرحله اول باقی ماندن در پشت سیستم و مشاهده عمل کرد کاربر ریموت شده در پشت سیستم می باشد . شما با در نظر گرفتن فعالیت شخص ریموت شده میتوانید از امنیت اطلاعال خود خاطری آسوده داشته باشید . نکته دیگر برای حفظ امنیت این است که به هیچ وجه پسورد نورم افزار ها ریموت را به افرادی که مورد اعتمادتان نیستند ندهید ویا درخواست ها ناشناس از سوی سیستم های گوناگون بر روی سیستم خود را قبول نکنید به به سیستم شما متصل نشوند .

نرم افزار های مناسب برای ریموت

supremo remote desktop

سوپریمو یک برنامه ریموت مناسب برای انجام کار های گوناگون از طریق سیستم دیگر می باشد . این برنامه ار پرتکل ssl  بر پایه اینترنت جهانی استفاده میکند و هیچ گونه محدودیت جغرافیایی را ندارد .

طریقه نصب برنامه supremo remote destop

برای دانلود ابتدا بر روی لینک کلیک نمایید

با دانلود برنامه آن را اجرا نمایید و در مرحله نصب میتوانید پسووردی را ثبت نمایید تا در صورت لزوم که برنامه روی سیستم باز بود بتوانید به راحتی به برنامه وصل شوید چرا که گذاشتن پسوورد سبب میشود که یک پسوورد واحد برای اتصال به سیستم داشته باشید با بستن برنامه پسوورد ست شده تغییر نخواهد کرد اما پسووردی خود برنامه ارائه می دهد تغییر میکند . قابلیت های دیگر این برنامه اتصال راحت که در آن از مشکل قطع شدن اشاره کرد . سوپریمو بدون هیچ تنظیمات خاصی برای افراد قابل استفاده می باشد . همچنین سوپریمو دارای قابلیت اشتراک گذاری فایل توسط درگ اند دراپ می باشد .

any desk

از دیگر نرم افزار هایی که مناسب برای استفاده به صورت ریموت می باشد میتوان به این برانامه اشاره کرد قابلیت های این برنامه شامل انتقال فایل کنترل سیستم ریستارت سیستم و ورود به حالت سیف مود و امکان ذخیره پسوورد می باشد . این برنامه از اینترنت استفاده میکند و رابط اتصال ان با وجود اینترنت امکان پذیر خواهد بود . در این برنامه با آیدی که در سمت چپ آن نوشته شده است میتوانید افرادی که همین برنامه را در سیستم خود دارند و میخواهند به سیستم شما متصل شوند بخوانید و شخص مقابل با واردن کردن آیدی برنامه شما سیستم شمارو رویت نمایند . این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . انی دسک دارای قابلیت اشتراک فایل توسط درگ اند دراپ نیز می باشد .

برای دانلود any desk ابتدا بر روی لینک کنید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
الو رایانه