الو رایانه
برترین شرکت مشاوره مشکلات کامپیوتری

آپدیت باگ فیس تایم اپل به تاخیر افتاد!

اپل انتشار آپدیت برای باگ فیس تایم را یک هفته به تاخیر انداخت.

132

 

اپل آپدیت باگ فیس تایم را به تاخیر انداخت

 

بعد از باگ بسیار بحث برانگیز فیس تایم اپل  در روز دوشنبه هفته قبل که به کاربران اجازه می داد تا در چت گروهی به صدا و تصویر کاربران بدون اجازه آن ها دسترسی داشته باشند، بلافاصله شرکت اپل برای حل آن چت گروهی فیس تایم را برای مدتی غیرفعال کرد.

 در تاریخ ۱۹ ژانویه، پسر ۱۴ ساله‌ی آریزونایی در حین برقراری تماس با فیس تایم گروهی متوجه بروز باگ استراق‌سمع شده بود. ظاهرا مادر این پسر بارها و بارها با اپل تماس گرفته و سعی کرده تا این موضوع را به اپل اطلاع‌رسانی کند؛ ولی شرکت اپل واکنش خاصی به این هشدار نشان نداده و اصلا به این موضوع رسیدگی نکرده بود.

بعد از این اتفاق اپل قول داد که تا هفته بعد این مشکل را رفع کرده و این سرویس را مجددا راه اندازی نماید.

دیروز شرکت اپل اعلام کرد که این باگ را در سرور های خودش رفع کرده است اما تا هفته آینده به دلیل تست دقیق  این سرویس توسط کارشناسان اپل ، بروزرسانی را به تاخیر انداخته است.  دیروز سخنگوی اپل اعلام کرد:

ما می‌خواهیم به کاربران اپل این اطمینان را بدهیم که به‌محض اینکه تیم مهندسی از باگ جدید مطلع شد،‌ قابلیت فیس تایم گروهی را سریعا غیرفعال کرد تا به بررسی جزییات این مشکل بپردازد و به‌سرعت کار رسیدگی به این مشکل را در دستور کار خود قرار داد.

ما متعهد هستیم تا فرآیندهای رسیدگی به چنین گزارش‌هایی را بهبود ببخشیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانیم به درخواست‌‌های کاربران‌مان پاسخ بدهیم.

اپل دلیل تاخیر در آپدیت این مشکل را اطمینان از رفع درست این مشکل و بازگرداندن اعتماد کاربران خود اعلام کرده است. باید دید اپل چقدر به این قول جدید خود پایبند خواهد ماند.

نظر شما همراهان عزیز الورایانه در مورد این باگ و اعتماد از دست رفته کاربران اپل نسبت به این شرکت چیست؟ آیا اپل می تواند این اشتباه فاحش خودش را جبران کند؟

منبع: gizmodo.com

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.