الو رایانه

آپدیت باگ فیس تایم اپل به تاخیر افتاد!

آپدیت باگ فیس تایم اپل به تاخیر افتاد!

 

اپل آپدیت باگ فیس تایم را به تاخیر انداخت

 

بعد از باگ بسیار بحث برانگیز فیس تایم اپل  در روز دوشنبه هفته قبل که به کاربران اجازه می داد تا در چت گروهی به صدا و تصویر کاربران بدون اجازه آن ها دسترسی داشته باشند، بلافاصله شرکت اپل برای حل آن چت گروهی فیس تایم را برای مدتی غیرفعال کرد.

 در تاریخ ۱۹ ژانویه، پسر ۱۴ ساله‌ی آریزونایی در حین برقراری تماس با فیس تایم گروهی متوجه بروز باگ استراق‌سمع شده بود. ظاهرا مادر این پسر بارها و بارها با اپل تماس گرفته و سعی کرده تا این موضوع را به اپل اطلاع‌رسانی کند؛ ولی شرکت اپل واکنش خاصی به این هشدار نشان نداده و اصلا به این موضوع رسیدگی نکرده بود.

بعد از این اتفاق اپل قول داد که تا هفته بعد این مشکل را رفع کرده و این سرویس را مجددا راه اندازی نماید.

دیروز شرکت اپل اعلام کرد که این باگ را در سرور های خودش رفع کرده است اما تا هفته آینده به دلیل تست دقیق  این سرویس توسط کارشناسان اپل ، بروزرسانی را به تاخیر انداخته است.  دیروز سخنگوی اپل اعلام کرد:

ما می‌خواهیم به کاربران اپل این اطمینان را بدهیم که به‌محض اینکه تیم مهندسی از باگ جدید مطلع شد،‌ قابلیت فیس تایم گروهی را سریعا غیرفعال کرد تا به بررسی جزییات این مشکل بپردازد و به‌سرعت کار رسیدگی به این مشکل را در دستور کار خود قرار داد.

ما متعهد هستیم تا فرآیندهای رسیدگی به چنین گزارش‌هایی را بهبود ببخشیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانیم به درخواست‌‌های کاربران‌مان پاسخ بدهیم.

اپل دلیل تاخیر در آپدیت این مشکل را اطمینان از رفع درست این مشکل و بازگرداندن اعتماد کاربران خود اعلام کرده است. باید دید اپل چقدر به این قول جدید خود پایبند خواهد ماند.

نظر شما همراهان عزیز الورایانه در مورد این باگ و اعتماد از دست رفته کاربران اپل نسبت به این شرکت چیست؟ آیا اپل می تواند این اشتباه فاحش خودش را جبران کند؟

منبع: gizmodo.com

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه