الو رایانه

رفع مشکل حذف ویدئو توسط اینستاگرام؛ به دلیل حفظ قانون کپی رایت

  • تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۸
  • بازدید : 15,985
  • نظرات : بدون ديدگاه
رفع مشکل حذف ویدئو توسط اینستاگرام؛ به دلیل حفظ قانون کپی رایت

یکی از مشکلاتی که برخی از کاربران اینستاگرام با آن روبه‌رو می‌شوند، حذف ویدئو توسط اینستاگرام بلافاصله پس از ارسال آن می‌باشد. دلیل حذف پست در اینستاگرام، عمدتا به خاطر کپی رایت موزیک مورد استفاده قرار گرفته صورت می گیرد و پیامی توسط خود اینستاگرام به کاربر ارسال می شود تا از علت آن باخبر شود.

ما در این مقاله به رفع این مشکل می‌پردازیم پس با ما همراه باشید.

آموزش حل مشکل حذف ویدئو توسط اینستاگرام

پس از حذف ویدئو، پیامی توسط اینستاگرام برایتان ارسال می‌شود، آن را باز نمایید. همان گونه که در متن پیام مشخص است، ویدئوی شما به دلیل استفاده بدون مجوز از یک موزیک که مشمول کپی رایت در وب و اینستاگرام می باشد مورد حذف قرار گرفته است. اولین و راحت‌ترین راه حل، تغییر موزیک می باشد. اما از آنجایی که تغییر موزیک میسر نمی باشد لذا برای ارسال مجدد ویدئوتان، بر روی گزینه Appeal در انتهای پیام کلیک کنید.

مشکل حذف ویدئو توسط اینستاگرام

در صفحه بعدی شما باید تایید کنید که مجوزهای لازم برای ارسال ویدئو (با موزیک مشمول کپی رایت) را دارید و مسئولیت آن را به عهده بگیرید. برای اینکار ابتدا گزینه I agree را تیک دار نمایید، سپس در کادر پایین Electronic Signature، نام خود را بنویسید (بهتر است از نامی که برای اکانت تان انتخاب کرده اید استفاده نمایید). در انتها روی گزینه Appeal کلیک کنید.

مشکل حذف ویدئو توسط اینستاگرام

در ادامه مشاهده می کنید که ویدئو شما دوباره توسط اینستاگرام داخل پیج قرار گرفته و پیام موفق آمیز بودن آن (Your video has been re-posted) به شما نمایش داده خواهد شد.

مشکل حذف ویدئو توسط اینستاگرام

[تعداد: 7    میانگین: 3.6/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه