الو رایانه

قیمت گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹

قیمت گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹

قیمت گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹

تا پیش از این نیز شایعه شده بود که قیمت گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس ، بالاتر از تمام گوشی‌های سری گلکسی اس خواهد بود.

در همین راستا هم امروز منابع نزدیک به سامسونگ مدعی شده‌اند که گلکسی اس ۹ با قیمت پایه ۷۴۰ پوندی در بازار بریتانیا عرضه خواهد شد و این در حالیست که پیش از این قیمت گوشی مورد بحث حدود ۸۰۰ پوند عنوان شده بود.

منبع خبر همچنین عنوان کرده که احتمالاً نسخه‌های مشکی براق، آبی مرجانی و بنفش روشن گلکسی اس ۹ با برچسب قیمتی ۸,۷۹۰ کرون در بازار نروژ ارائه می‌شود.

اگر این اطلاعات صحت داشته باشند، گلکسی اس ۹  گران قیمت‌ترین گوشی سری گلکسی اس لقب خواهد گرفت؛ چراکه نسل قبلی آن با برچسب قیمتی ۶۹۰ پوندی در نروژ عرضه شده است.

الو رایانه

در سوی دیگر اگر شرکت سازنده بر اساس سنوات گذشته عمل کند، قیمت گلکسی اس ۹ پلاس هم ۸۳۰ پوند تعیین خواهد شد که نسبت به گلکسی اس ۸ پلاس، افزایش قیمت ۵۰ پوندی را تجربه کرده است.

بر طبق اطلاعات از پیش درز کرده، ازجمله ویژگی‌های احتمالی گلکسی اس ۹ و ۹ پلاس می‌توان به تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ و اگزینوس ۸۹۱۰ و ۶ گیگابایت حافظه رم در کنار حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی اشاره کرد.

هنوز قیمت دلاری گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس مشخص نشده اما انتظار داریم نسخه معمولی با قیمتی بین ۷۵۰ تا ۸۰۰ دلار و نسخه پلاس نیز ۸۰۰ تا ۸۵۰ دلار به بازار عرضه شوند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099072858 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه