الو رایانه
برترین شرکت مشاوره مشکلات کامپیوتری

گوشی های آیفون نیز شبکه تقلبی ۵G E را همانند گوشی های اندرویدی در اپراتور AT&T نمایش می دهند

شبکه تقلبی 5G شرکت AT&T بر روی آیفون ها

شبکه 5G تقلبی شرکت AT&T دردسرساز شد

124

گوشی های آیفون نیز شبکه تقلبی ۵G E را همانند گوشی های اندرویدی در اپراتور AT&T نمایش می دهند.

شرکت آمریکایی AT&T پس از اینکه در ماه قبل بر روی گوشی های اندرویدی شبکه ۵G را به صورت جعلی نشان داد، این هفته بر روی برخی از آیفون های شرکت اپل نیز این اتفاق را تکرار کرد.

در ماه قبل بسیاری از کاربران AT&T وقتی در قسمت شبکه خود ۵G  را دیدند بسیار تعجب کردند. در حالی که این شبکه در اصل همان ۴G LTE به روز رسانی شده بوده است و قابلیت جدیدی را بر گوشی کاربران فعال نمی کند. البته گمانه زنی های کارشناسان درباره این موضوع این است که چون AT&T قرار است ۵G  را در اواخر این سال میلادی  در مناطق منتخبی از امریکا  اجرایی کند، این اتفاق برای کاربران رخ داده است. گوشی های اندرویدی برای این قابلیت، سیستم عامل و سخت افزارهای گوشی های خود را آپدیت کرده اند تا برای روزی که این تکنولوژی راه اندازی شد، آماده باشند. این اتفاق از ابتدای این هفته نیز برای گوشی های آیفون اتفاق افتاد و باعث تعجب بسیاری از کاربران این اپراتور بزرگ آمریکایی شد. البته AT&T در پاسخ به این گفت که این تصمیم بر این مبنا بوده است که به کاربران نشان دهد که کدام مناطق در حال توسعه و راه اندازی سرویس ۵G  می باشند.

 بنظر نمی رسد این فناوری به زودی در سراسر دنیا به بهره برداری برسد. با این وجود تمامی شرکت های حوزه تکنولوژی در حال آماده سازی زیر ساخت های این تکنولوژی انقلابی هستند. باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی در راه هستند…

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.