الو رایانه
برترین شرکت مشاوره مشکلات کامپیوتری

سوابق بیمه تامین اجتماعی – Social Security Insurance Records

Social Security Insurance Records

8

راهنمای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

در سال های نه چندان دور شهروندان عزیز برای اطلاع از سوابق بیمه تامین اجتماعی خود باید به شعبه  بیمه تامین اجتماعی که در آنجا اقدام به بیمه کردن خود کرده بودن مراجعه میکردند تا بتوانند از سوابق بیمه تامین اجتماعی خود مطلع شوند و طبیعتا این موضوع مستلزم صرف وقت و زمان بسیاری بود. امروزه برای اطلاع از سوابق بیمه تامین اجتماعی دیگر نیاز به مراجعه حضوری به شعب بیمه تامین اجتماعی نبوده و شهروندان عزیز می توانند  از طریق سامانه مشاهده سوابق بیمه که توسط سازمان بیمه تامین اجتماعی راه اندازی شده است اقدام به رویت سوابق بیمه خود کنند. در اوایل راه اندازی این سامانه شهروندان عزیز پس از ورود به سامانه فقط کافی بود که کد بیمه و رمز عبور خود را وارد کنن تا به صورت کامل سوابق بیمه تامین اجتماعی خود را مشاهده کنند. اما از سال ۹۵ به بعد این سامانه دستخوش تغییراتی شده است که کار کردن با این سامانه را کمی متفاوت ساخته است.

الو رایانه برترین مرکز پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری و سامانه های اینترنتی در این مقاله قصد دارد به شما آموزش دهد که چگونه از منزل یا محل کار خود بدون مراجعه به شعب تامین اجتماعی از سوابق بیمه تامین اجتماعی خود مطلع شوید.

 

دریافت سوابق بیمه تامین اجتماعی از سامانه بیمه

برای اطلاع از سابقه بیمه تامین اجتماعی خود از طریق سامانه مشاهده سوابق بیمه ، باید ابتدا در این سامانه ثبت نام کنید . در صورتی که نمی دانید چطور این کار را انجام دهید باید مقاله ثبت نام سوابق بیمه را مطالعه نمایید .

بعد از ثبت نام وارد صفحه سامانه بیمه تامین اجتماعی به آدرس https://sabeghe.tamin.ir شوید و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود و همچنین وارد کردن تصویر امنیتی و انتخاب دکمه ورود به این سامانه وارد شوید و برای دیدن سوابق بیمه تامین اجتماعی خود در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

برای استفاده از سامانه بیمه باید به نکات زیر توجه بفرمایید:

۱- دقت کنید که اطلاعات هویتی شما با اطلاعات کد ملی و شماره شناسنامه شبا مطابقت داشته باشد.

۲- سوالات امنیتی که در طول مسیر از شما پرسیده می شود را با دقت پاسخ دهید و آن ها را جایی یاد داشت کرده و نزد خود نگه دارید. چرا که در آینده شاید مورد نیاز واقع شود.

۳- زبان کیبرد کامپیوتر – موبایل یا تبلتی که با آن کار میکنید حتما انگلیسی باشد. البته الو رایانه به شما توصیه می کند که حتما از رایانه شخصی خود برای انجام این کار استفاده کنید چرا که ممکن است با تلفن همراه یا تبلت دچار مشکلات شوید.

۴-حتما شماره موبایل و ایمیل (پست الکترونیکی) خود را به درستی وارد کنید.

۵- رمز عبور شما باید حتما به زبان انگلیسی باشد و حتما ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک باشد.

اگر چنانچه پس از مطالعه این مقاله موفق به دیدن سوابق بیمه تامین اجتماعی خود نشدید میتوانید با مرکز الو رایانه با شماره های ۹۰۹۹۰۷۱۰۲۷ و یا ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۹ تماس بگیرین تا مشاورین ما مشکل شما را به صورت تلفنی در اسرع وقت حل کنند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
1 نظر
  1. جلال جباری می گوید

    شماره اعلامی در هیچ ساعتی پاسخگو نیست پس چرا الکی میگین در طول شبانه روز خودت اگه تونستی با شماره ها ۹۰۹۹۰۷۱۰۲۷ و یا ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۹ تماس بگیر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.