الو رایانه

آموزش ثبت‌نام اینترنت (ADSL) مخابرات

  • تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • بازدید : 183,968
  • نظرات : ۴
آموزش ثبت‌نام اینترنت (ADSL) مخابرات

امروزه تمام افراد برای انجام کار های روزمره‌شان از اینترنت استفاده می‌کنند، اگر بخواهند پولی به کسی بدهند از طریق تلفن این کار را انجام می‌دهند یا مثلا دیگر کسی برای پرداخت قبض های خود به امورمشترکین مراجعه نمی‌کند، این کار را از طریق اپلیکیشن ها انجام ‌میدهند. اما برای استفاده از این خدمات شما باید اینترنت داشته باشید. اینترنت را شما می‌توانید از مخابرات تهیه کنید. اما چگونه؟ ما در این مقاله قصد داریم تا نحوه ثبت‌نام اینترنت(ADSL) مخابرات را آموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

ثبت نام سرویس adsl چگونه است؟

شما به سه روش می‌توانید از مخابرات اینترنت تهیه کنید.

  • به مراکز مخابراتی مراجعه کنید
  • از طریق وب سایت ثبت نام کنید
  • یا با شماره های ۲۰۲۰ و ۲۸۲۸ تماس بگیرید.

روش اول (مراجعه به مراکز مخابرات)

شما به مخابرات شهر یا شهرستانتان می‌روید و به شما فرمی میدهد که باید آن را تکمیل کنید، در فرم از شما اطلاعاتی مانند شماره تلفن ثابت، شماره همراه، شماره ملی، محل سکونت و… را می‌خواهد. سپس کارمند مخابرات به شما لیست طرح های اینترنت را می‌دهد و زمانی که شما طرح موردنظر خود را انتخاب کردید برای شما عمل ثبت سرویس اینترنت را انجام می‌دهد. سپس به شما برگه‌ای میدهد که نام‌کاربری و رمزعبور برای کانفینگ مودم در آن قرار دارد و توصیه میکنیم که آن را پیش خودتان نگه دارید.

 

روش دوم (از طریق سایت)

ابتدا به سایت مخابرات به آدرس www.tct.ir مراجعه کنید، سپس باید ثبت‌نام کنید که برای این کار باید نام کاربری برای خود انتخاب کنید و در کادر دوم شماره موبایل خود را وارد کنید. حالا کد امنیتی که در عکس است را در کادر آخر وارد کنید و بر روی گزینه‌ی ایجاد حساب کلیک کنید.

سپس پس از ثبت‌نام ،صفحه جدیدی برایتان نمایان می‌شود که شما باید اطلاعاتی مانند شماره موبایل ، کد ملی و شماره تلفن ثابت و شماره شناسنامه وارد کنید. حالا شما می توانید سرویس مورد نظر خود را خریداری کنید.

توجه : لازم به ذکر است که پس از خرید سرویس ، سرویس اینترنت ۲۴ ساعت آینده فعال می‌شود .

روش سوم (تماس)

شما می‌توانید برای گرقتن سرویس اینترنت از طریق همان خطی که قصد خرید سرویس را دارید با شماره ۲۰۲۰ و یا ۲۸۲۸ تماس بگیرید و سپس مشخصات خود را که شامل کد ملی و تلفن همراه (جهت تماس است) را وارد کنید و مراحل را تا پایان سپری کنید، حال در صورت وجود امکان برقراری سرویس اینترنت باید منتظر تماس نماینده مخابرات بمانید تا برای تحویل سرویس اقدام کند.

 

 

[تعداد: 184    میانگین: 3.4/5]
تبلیغات

اگر سوال یا اشکالی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099071027 « الورایانه »
تماس بگیرید. (در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید)

الو رایانه