بازیابی اطلاعات از دست رفته

بازیابی تخصصی اطلاعات از دست رفته

مرکز الو رایانه با چندین سال سابقه فعالیت در حوزه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری، فعالیت خود را بصورت رسمی و ثبت شده از سال 1392 به پشتوانه نیروهای متخصص آغاز کرد و به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پیوست. این مجموعه مفتخر است با داشتن کادری مجرب و متعهد با استفاده از تخصصی ترین تجهیزات سخت افزاری در لابراتوار تخصصی ریکاوری و با استفاده از استانداردهای روز دنیا بالاترین درصد موفقیت در بازیابی اطلاعات از دست رفته را به شما عزیزان ارائه نماید.

مژده برای هم وطنان عزیز ساکن شهرستان

مرکز الو رایانه به منظور ارائه خدمات به هم وطنان عزیزی که در شهر های دیگر کشور عزیزمان ساکن هستند امکان بازیابی اطلاعات از راه دور را فراهم نموده است.

شما عزیزان می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید و مستقیما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا متخصصین ما از راه دور اقدام به بازیابی اطلاعات شما نمایند.

لازم به ذکر است این روش در صورتی امکان پذیر است که مشکل فنی هارد و یا هر دستگاه دیگری که نیاز به بازیابی اطلاعات آن دارید خیلی جدی نباشد و امکان ریکاوری اطلاعات از راه دور امکان پذیر باشد. در غیر این صورت می توانید از طریق پست اقدام به ارسال دستگاه خود برای ما کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مجموعه در تماس باشید.


اطلاعات تماس

شماره تماس


33100812 - 021

آدرس

تهران، خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی، کوچه شهید فتح الله خزائی، پلاک 1 واحد 5

عزیزان توجه فرمایید که قبل از مراجعه حضوری و یا ارسال هارد حتما به صورت تلفنی با مجموعه الو رایانه هماهنگی بفرمایید

الو رایانه در رسانه های اجتماعی ...

9099072859021-51077